Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Sklep samoobsługowy K-77 - adaptacja na hale produkcyjną + koszt Witam, czy jest możliwość adaptacji tego projektu na warsztat z halą produkcyjną. Jakie są koszta wybudowania tego projektu do stanu deweloperskiego ?
Autor: Odp. Ostatnia:
karollo1985@interia.pl 1 2021-12-06 09:47:47
Projekt Sklep samoobsługowy K-77 - Sklep samoobsługowy Kod: K-77 Dzień dobry. Czy można ograniczyć ilość okien oraz drzwi zewnętrznych?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kobza Wojciech 1 2021-04-23 08:07:11
Projekt Sklep samoobsługowy K-77 - Projekt budynku handlowego Dzień dobry, Poszukuję projekt budynku handlowego o wymiarach 14x40m. Z czego powierzchni handlowej potrzebuję 14x24m. około 320-330m2. Zainteresował mnie Państwa projekt : https://www.kbprojekt.pl/1530/sklep-samoobslugowy Poszukuję podobnego, jednak część magazynową chcę przełożyć na ty ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Daniel 1 2019-03-25 13:52:46
Projekt Sklep samoobsługowy K-77 - ewentualna rozbudowa Witam, czy istnieją możliwości zmodyfikowania projektu w kierunku modularnego rozbudowania - ewentualnie zdublowania całego projektu i wzniesienia "bliźniaka"?
Autor: Odp. Ostatnia:
Mirosław Słójka 0
Dodaj nowy temat